Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

60% OFF

Skittles Mat Brain

£ 56.00 £ 22.40

60% OFF

Skittles Mat Brain

£ 56.00 £ 22.40

Masat

Një favorite e modës me nënat shtatzëna dhe ato infermierore, brasat tona të lindjes premtojnë funksionalitet të plotë dhe rehati me absolutisht asnjë sakrificë në stil. Hartuar nga modale të gjithanshme dhe të rehatshme, ky version i sofistikuar i modës paraqet luksin dhe stilin në të brendshme femrash. Sytjena e Maternitetit të Skittles përmban një dizajn unik, duke përfshirë një Paneli Diskrete të markës në të gjithë bustin për intimitet shtesë dhe kapëset e zemrës së artë. Një gjerësi e gjerë me një elastikë të butë dhe të fortë të përkulur siguron mbështetje, ndërkohë që detajet e dantella e mbajnë modën përpara. Dhënësit duan që të kenë mundësi të mira të lindjes dhe aftësinë për të qëndruar të fshehur në të gjitha skenarët. Designed by Damaris Evans pas lindjes së fëmijës së saj të parë, Kitty.

♥ Hije klasike e sofistikuar e llaçit

♥ Paneli i Diskreionit siguron rehati dhe intimitet

♥ Mbylljet mbrapa, bra rritet dhe zvogëlohet me trup

♥ Shtresat e zemrës së artë shkëputen kur ushqehen me gji.

Për fat të keq, ne nuk ofrojmë më shumë dhurata falas për ambalazhim në artikujt e shitjes. Çdo porosi me një artikull jo të shitjes do të dërgohet me paketim falas dhuratë. Nëse dëshironi të blini paketimin tonë të dhurata për t'u përfshirë me porosinë tonë, ju lutem klikoni këtu Dhurata e Mimi Holliday>

Porosia juaj do të arrijë diskretisht në pragun tuaj, të paketuar bukur në një qese dhuratë elegante, të fildishtë, me një logo embossed Mimi Holliday përshtatur nga shiriting ari shimmering. Të gjithë artikujt janë të mbështjellë me një letër të butë të bardhë, dhe një fije shiriti luksoz, barishte grosgrain, në një hark të butë në pjesën e përparme. Dhënia e saj si një dhuratë? Zemra e dashurisë në formë dhuratë është prekja perfekte e mbarimit.

UK 2-3 Ditët e Punës £ 5 (Urdhëron mbi £ 50 Pa pagesë)
EUROPE 2-3 Ditët e Punës £ 15 (Urdhëron mbi £ 100 Pa pagesë)
SHBA 3-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
RESTIN E WORLD 3-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
AUSTRALIA, ZELJA E RE, JAPONI
3-5 Ditët e Punës £ 25 (Urdhëron mbi £ 150 Pa pagesë)

Ne bëjmë çdo përpjekje për të ofruar brenda periudhave të cekura më sipër. Sidoqoftë, gjatë shitjes dhe ditëve të pikut të sezonave, ju lutemi të lejoni pak më shumë kohë për ofrimin tuaj.

Ne ofrojmë KTHIMET FALAS DHE SHKEMBIME vetëm për Mbretërinë e Bashkuar dhe Evropën *! Thjesht, përdorni afishet e kthimit të parave të paguara të bashkangjitura në parcelën tuaj. Ri-përfundoni artikujt tuaj dhe kutinë e dhuratave në mënyrë të sigurt, vendosni etiketin e kthimit në mënyrë të qartë në pjesën e jashtme të parcelës suaj të kthimit, pastaj hiqni atë në zyrën tuaj postare lokale, duke ruajtur dëshminë tuaj të postës dhe postoni përsëri tek ne pa pagesë. Ju lutem vini re, ne nuk mund të ofrojmë kompensim nëse ne nuk e pranojmë artikullin pa prova të dërgimit. Pazar nga vende të tjera në botë? Ju lutem Kliko ketu per Kushtet e Pergjithshme>

Përshtypjet e blerësve

Bazuar në shqyrtimin 1 Shkruani një përmbledhje

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj