Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

60% OFF

Brava e Maternitetit të Sorbet

£ 39.00 £ 15.60

60% OFF

Brava e Maternitetit të Sorbet

£ 39.00 £ 15.60

Masat

Një preferuar i modës së lartë me nënat shtatzëna dhe ato infermierore, braça e lindjes së Mimi Holliday premton funksionalitet të plotë dhe rehati pa asnjë sakrificë në stil. Mëndafshi ynë i dashur Stili i lindjes është duke u ofruar në mënyrë modeste, një zgjedhje të gjithanshme dhe të qëndrueshme. Tregon një kombinim të shkëlqyeshëm të dantellave modale dhe të bardha të shtrënguara të lehta, kjo sytjena paraqet luksin dhe stilin për të brendshme femrash të amësisë. Sytjena përmban një dizajn unik, duke përfshirë edhe një Panele Diskrete të markës tregtare në të gjithë bustin për të shtuar privatësinë. Dhënësit duan që të kenë mundësi në modë në veshin e lindjes dhe aftësinë për të ruajtur të fshehur në të gjitha skenarët.

Materniteti ♥ Mimi është projektuar për rehati dhe mbulim të fundit.

♥ Ngjyrë elegante dhe me dhunti të shumta

♥ Një dhuratë e bukur dhe e zhytur në mendime për mumiet e reja

♥ Shtrëngues të gjata shtesë, kështu që sytjena rritet (dhe zvogëlohet!) Me ju

♥ Një dizajn i patentuar nga Mimi Holliday

♥ Banda jo elastike nuk ofron një mbështetje të madhe

♥ Snuggly MODAL për zbutjen e butë, të larë dhe të qëndrueshme

♥ Style No: SS17-234

Për fat të keq, ne nuk ofrojmë më shumë dhurata falas për ambalazhim në artikujt e shitjes. Çdo porosi me një artikull jo të shitjes do të dërgohet me paketim falas dhuratë. Nëse dëshironi të blini paketimin tonë të dhurata për t'u përfshirë me porosinë tonë, ju lutem klikoni këtu Dhurata e Mimi Holliday>

Porosia juaj do të arrijë diskretisht në pragun tuaj, të paketuar bukur në një qese dhuratë elegante, të fildishtë, me një logo embossed Mimi Holliday përshtatur nga shiriting ari shimmering. Të gjithë artikujt janë të mbështjellë me një letër të butë të bardhë, dhe një fije shiriti luksoz, barishte grosgrain, në një hark të butë në pjesën e përparme. Dhënia e saj si një dhuratë? Zemra e dashurisë në formë dhuratë është prekja perfekte e mbarimit.

UK 2-3 Ditët e Punës £ 5 (Urdhëron mbi £ 50 Pa pagesë)
EUROPE 2-3 Ditët e Punës £ 15 (Urdhëron mbi £ 100 Pa pagesë)
SHBA 3-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
RESTIN E WORLD 3-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
AUSTRALIA, ZELJA E RE, JAPONI
3-5 Ditët e Punës £ 25 (Urdhëron mbi £ 150 Pa pagesë)

Ne bëjmë çdo përpjekje për të ofruar brenda periudhave të cekura më sipër. Sidoqoftë, gjatë shitjes dhe ditëve të pikut të sezonave, ju lutemi të lejoni pak më shumë kohë për ofrimin tuaj.

Ne ofrojmë KTHIMET FALAS DHE SHKEMBIME vetëm për Mbretërinë e Bashkuar dhe Evropën *! Thjesht, përdorni afishet e kthimit të parave të paguara të bashkangjitura në parcelën tuaj. Ri-përfundoni artikujt tuaj dhe kutinë e dhuratave në mënyrë të sigurt, vendosni etiketin e kthimit në mënyrë të qartë në pjesën e jashtme të parcelës suaj të kthimit, pastaj hiqni atë në zyrën tuaj postare lokale, duke ruajtur dëshminë tuaj të postës dhe postoni përsëri tek ne pa pagesë. Ju lutem vini re, ne nuk mund të ofrojmë kompensim nëse ne nuk e pranojmë artikullin pa prova të dërgimit. Pazar nga vende të tjera në botë? Ju lutem Kliko ketu per Kushtet e Pergjithshme>

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj