Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes dhe nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>

Tilt-a-rrotullohet mbushur-up Bra

60% OFF

£ 59.00

Tilt-a-rrotullohet mbushur-up Bra

60% OFF

£ 59.00

Masat

Për një pop gjallë të ngjyrës në tuaj veshjet e brendshme, nuk duken më tej se trendi kryesor i Mimi Holliday, Tilt-A-Whirl. është një udhëtim i egër në mëndafshi të nxehtë rozë, dantella grafik aqua dhe shumë panele të mençura për të intriguar dhe kënaqur. Është gjithashtu një Push-Up i mbushur, kështu që kjo është një sytjena për ngritje mega, mbështetje ekstreme dhe maksimizim i copëzimit të tensionit të lartë. Pak më i mirë? Ashensorja është e gjitha në prerje të mençur të kupës, jo me mbushje, kështu që ju mund të mbani siluetën tuaj natyrale dhe funksionon për çdo bust të madhësisë.

♥ Ngritje serioze dhe ndarje mega me fund të lëmuar

♥ Gota të qarta për një siluetë natyrore

♥ Dantella grafike Aqua EKSKLUZIVE te Mimi Holliday

♥ Soft dhe të rehatshme në çdo madhësi

♥ PLAYFUL

♥ Shiritat e SILK plotësisht të rregullueshme

Ne duam që ju të keni përvojën më të mirë çdo herë që dyqan me ne, kështu që ne ofrojmë dhuratë luksoze dhuratë luksoze me çdo mënyrë. Porosia juaj do të arrijë diskretisht në pragun tuaj, të paketuar bukur në një qese dhuratë elegante, të fildishtë, me një logo embossed Mimi Holliday përshtatur nga shiriting ari shimmering. Të gjithë artikujt janë të mbështjellë me një letër të butë të bardhë, dhe një fije shiriti luksoz, barishte grosgrain, në një hark të butë në pjesën e përparme. Dhënia e saj si një dhuratë? Zemra e dashurisë në formë dhuratë është prekja perfekte e mbarimit.

UK 1-2 Ditët e Punës £ 5 (Urdhëron mbi £ 75 Pa pagesë)
EUROPE 1-2 Ditët e Punës £ 15 (Urdhëron mbi £ 100 Pa pagesë)
SHBA 2-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
RESTIN E WORLD 2-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
AUSTRALIA, ZELJA E RE, JAPONI
2-5 Ditët e Punës £ 25 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)

Ne bëjmë çdo përpjekje për të ofruar brenda periudhave të cekura më sipër. Sidoqoftë, gjatë shitjes dhe ditëve të pikut të sezonave, ju lutemi të lejoni pak më shumë kohë për ofrimin tuaj.

Ne ofrojmë KTHIMET FALAS DHE SHKEMBIME vetëm për Mbretërinë e Bashkuar dhe Evropën *! Thjesht, përdorni afishet e kthimit të parave të paguara të bashkangjitura në parcelën tuaj. Ri-përfundoni artikujt tuaj dhe kutinë e dhuratave në mënyrë të sigurt, vendosni etiketin e kthimit në mënyrë të qartë në pjesën e jashtme të parcelës suaj të kthimit, pastaj hiqni atë në zyrën tuaj postare lokale, duke ruajtur dëshminë tuaj të postës dhe postoni përsëri tek ne pa pagesë. Ju lutem vini re, ne nuk mund të ofrojmë kompensim nëse ne nuk e pranojmë artikullin pa prova të dërgimit. Pazar nga vende të tjera në botë? Ju lutemi shihni kushtet dhe kushtet e plota.

Kliko ketu per Kushtet e Pergjithshme>

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj