Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë dhe jo në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër
<
Gjuhe
<

Fytyra e Anglos Gjysma e Gjysmës së Push-Up

£ 59.00

Fytyra e Anglos Gjysma e Gjysmës së Push-Up

£ 59.00

Masat
Së pari, ata ishin të marinës. Pastaj, të zbehtë rozë trëndafili. Tani, për SS18, yjet më të shitura dhe shumë të lakmuara me dorë janë BACK, ndoshta në magjinë më magjike të të gjithëve. Shimmering, ombre pastel embroidered yjet, të shpërndara në mesin e rrjetë super super të pastër dhe mëndafshi mëndafshi - kjo është ideja jonë e qiellit të brendshme femrash.

Ne duam që ju të keni përvojën më të mirë çdo herë që dyqan me ne, kështu që ne ofrojmë dhuratë luksoze dhuratë luksoze me çdo mënyrë. Porosia juaj do të arrijë diskretisht në pragun tuaj, të paketuar bukur në një qese dhuratë elegante, të fildishtë, me një logo embossed Mimi Holliday përshtatur nga shiriting ari shimmering. Të gjithë artikujt janë të mbështjellë me një letër të butë të bardhë, dhe një fije shiriti luksoz, barishte grosgrain, në një hark të butë në pjesën e përparme. Dhënia e saj si një dhuratë? Zemra e dashurisë në formë dhuratë është prekja perfekte e mbarimit.

UK 1-2 Ditët e Punës £ 7 (Urdhëron mbi £ 50 Pa pagesë)
EUROPE 1-2 Ditët e Punës £ 15 (Urdhëron mbi £ 75 Pa pagesë)
SHBA 2-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 100 Pa pagesë)
RESTIN E WORLD 2-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 100 Pa pagesë)
AUSTRALIA, ZELJA E RE, JAPONI
2-5 Ditët e Punës £ 25 (Urdhëron mbi £ 100 Pa pagesë)

Ne bëjmë çdo përpjekje për të ofruar brenda periudhave të cekura më sipër. Sidoqoftë, gjatë shitjes dhe ditëve të pikut të sezonave, ju lutemi të lejoni pak më shumë kohë për ofrimin tuaj.

Ne ofrojmë KTHIMET FALAS DHE SHKEMBIMEpër Mbretërinë e Bashkuar dhe Evropën *! Nëse jeni duke blerë nga Britania e Madhe dhe Evropa * thjesht përdorni afishimin e kthimit të parave të paguara të bashkangjitura në parcelën tuaj. Vendosni artikujt tuaj në paketimin e tyre dhe kutinë e dhuratave në mënyrë të sigurt dhe vendosni etiketën e kthimit në pjesën e jashtme të parcelës suaj. Pastaj vetëm dorëzojeni në zyrën tuaj postare lokale, duke siguruar që ju të mbani provën e postës. Ju lutemi vini re: për fat të keq ne nuk mund të përpunojmë asnjë rimbursim ose të ofrojmë kompensim nëse parcela juaj shkon dhe ju nuk mund të siguroni dëshmi të postës.

Kliko ketu per Kushtet e Pergjithshme>