Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>


Elise Rose Twinkle Balconnette Bra

£ 63.00


Elise Rose Twinkle Balconnette Bra

£ 63.00

Masat

Dizajnuar dhe punuar me dorë në Francë, sytjena ELIZE balconnette, e krijuar nga Louisa Bracq oozes elegant Parisienne.

E përkryer për luksin e përditshme të veshur sytjena e ballkonitës është një stil që ne nuk ofrojmë në gamën e Mimi Holliday, prandaj jemi shumë të ngazëllyer për të mbajtur këtë koleksion së bashku me Mimi Holliday.

Krijuar nga trëndafili i butë dhe i bardhë i qëndisur me tyl të butë që mbulon kupat dhe punon në rrugën e saj deri në shiritat dhe në kornizë me një hark delikate të qendrës së përparme. Bukur dhe praktikisht duke mbështetur të rinjtë e fortë nën bust, e cila do të lejojë gota tuaj për t'u dhënë një ashensor të mirë, duke krijuar një copëz mrekullueshme lart. Kjo nuk është një shtytje deri sytjena që krijon një skenar të rremë, ky sytjena do të ketë një ngritje të mençur dhe do të bëjë që shigjetat tuaja të duken qiellore.

Si një rang francez, madhësitë janë paksa të ndryshme. Madhësitë shkojnë nga 32-38 mbështet gota B deri në F lart. Ju lutem vini re, ata nuk vijnë në DD gota, pease shkojnë për filxhan tjetër lart, për shembull një 32dd do të bëhet një 32E.

Për fat të keq, ne nuk ofrojmë më shumë dhurata falas për ambalazhim në artikujt e shitjes. Çdo porosi me një artikull jo të shitjes do të dërgohet me paketim falas dhuratë. Nëse dëshironi të blini paketimin tonë të dhurata për t'u përfshirë me porosinë tonë, ju lutem klikoni këtu Dhurata e Mimi Holliday>

Porosia juaj do të arrijë diskretisht në pragun tuaj, të paketuar bukur në një qese dhuratë elegante, të fildishtë, me një logo embossed Mimi Holliday përshtatur nga shiriting ari shimmering. Të gjithë artikujt janë të mbështjellë me një letër të butë të bardhë, dhe një fije shiriti luksoz, barishte grosgrain, në një hark të butë në pjesën e përparme. Dhënia e saj si një dhuratë? Zemra e dashurisë në formë dhuratë është prekja perfekte e mbarimit.

UK 2-3 Ditët e Punës £ 5 (Urdhëron mbi £ 50 Pa pagesë)
EUROPE 2-3 Ditët e Punës £ 15 (Urdhëron mbi £ 100 Pa pagesë)
SHBA 3-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
RESTIN E WORLD 3-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
AUSTRALIA, ZELJA E RE, JAPONI
3-5 Ditët e Punës £ 25 (Urdhëron mbi £ 150 Pa pagesë)

Ne bëjmë çdo përpjekje për të ofruar brenda periudhave të cekura më sipër. Sidoqoftë, gjatë shitjes dhe ditëve të pikut të sezonave, ju lutemi të lejoni pak më shumë kohë për ofrimin tuaj.

Ne ofrojmë KTHIMET FALAS DHE SHKEMBIME vetëm për Mbretërinë e Bashkuar dhe Evropën *! Thjesht, përdorni afishet e kthimit të parave të paguara të bashkangjitura në parcelën tuaj. Ri-përfundoni artikujt tuaj dhe kutinë e dhuratave në mënyrë të sigurt, vendosni etiketin e kthimit në mënyrë të qartë në pjesën e jashtme të parcelës suaj të kthimit, pastaj hiqni atë në zyrën tuaj postare lokale, duke ruajtur dëshminë tuaj të postës dhe postoni përsëri tek ne pa pagesë. Ju lutem vini re, ne nuk mund të ofrojmë kompensim nëse ne nuk e pranojmë artikullin pa prova të dërgimit. Pazar nga vende të tjera në botë? Ju lutem Kliko ketu per Kushtet e Pergjithshme>

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj