Bashkohu me listën tonë të postimeve dhe merrni

15% off urdhrin tuaj të parë

Merre kodin me email. Ky kod mund të përdoret vetëm një herë. Është e vlefshme për artikujt e shitjes por nuk mund të përdoret në lidhje me ofertat e tjera të kodit.

afër

* Duke nënshkruar ju jeni duke rënë dakord për të marrë email nga ne
dhe me tonë Politika e privatësisë>


Vichy Gingham Mbështetje e plotë DH Cup Bra

£ 66.00


Vichy Gingham Mbështetje e plotë DH Cup Bra

£ 66.00

Masat

Dizajnuar dhe punuar me dorë në Francë, sytjena e plotë e VICHY filxhan, e krijuar nga Louisa Bracq është epitomi i Parisienne Chic për filmin D deri në H. Projektuar teknikisht për të qenë të rehatshme dhe funksionale, ky sytjena është thjesht, 'përshtatje e përsosur'.

E përkryer për veshin e përditshme luksoze, sytjena e plotë e filxhanit VICHY ka një përshtatje që ne nuk i ofrojmë në koleksionin Mimi Holliday dhe kështu jemi shumë të ngazëllyer për të mbajtur këtë koleksion së bashku me Mimi Holliday. Për D deri në H filxhan, kjo është zgjedhja më e preferuar e mimi-s për më të mëdhenjtë e filxhanit. Ekipi në Mimi HQ jep bras një gjyq të veshin për të siguruar që ata janë thjesht, përshtatje të përsosur dhe të rehatshme, ne tani jemi vendi juaj për të ardhur për këto madhësi.

Krijuar nga xhami e zezë dhe e bardhë e ndritshme mbulon kupat dhe punon rrugën e saj përgjatë shiritave dhe është i përshtatur me një hark të përkohshëm të qendrës me një kristal të vogël. Mbështetja e bukur dhe praktikisht e fortë nën bust do të mundësojë mbështetjen tuaj për heqjen e kupave, duke krijuar një copëz të mrekullueshëm lart dhe një formë të madhe të rrumbullakët, duke i dhënë një siluetë të shkëlqyer nën rroba. Gjyqi i mbajtësit të një 32FF kaloi me ngjyra të fluturimit dhe ishte ende e rehatshme në fund të ditës.

Si një rang francez, madhësitë janë paksa të ndryshme. Madhësitë shkojnë nga 32-38 mbrapa gota D deri në H lart. Ju lutemi vini re, ata nuk vijnë në gota DD, fshij të shkojnë për filxhan tjetër, për shembull një filxhan 32FF do të bëhet një filxhan 32G.

Për fat të keq, ne nuk ofrojmë më shumë dhurata falas për ambalazhim në artikujt e shitjes. Çdo porosi me një artikull jo të shitjes do të dërgohet me paketim falas dhuratë. Nëse dëshironi të blini paketimin tonë të dhurata për t'u përfshirë me porosinë tonë, ju lutem klikoni këtu Dhurata e Mimi Holliday>

Porosia juaj do të arrijë diskretisht në pragun tuaj, të paketuar bukur në një qese dhuratë elegante, të fildishtë, me një logo embossed Mimi Holliday përshtatur nga shiriting ari shimmering. Të gjithë artikujt janë të mbështjellë me një letër të butë të bardhë, dhe një fije shiriti luksoz, barishte grosgrain, në një hark të butë në pjesën e përparme. Dhënia e saj si një dhuratë? Zemra e dashurisë në formë dhuratë është prekja perfekte e mbarimit.

UK 2-3 Ditët e Punës £ 5 (Urdhëron mbi £ 50 Pa pagesë)
EUROPE 2-3 Ditët e Punës £ 15 (Urdhëron mbi £ 100 Pa pagesë)
SHBA 3-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
RESTIN E WORLD 3-5 Ditët e Punës £ 20 (Urdhëron mbi £ 120 Pa pagesë)
AUSTRALIA, ZELJA E RE, JAPONI
3-5 Ditët e Punës £ 25 (Urdhëron mbi £ 150 Pa pagesë)

Ne bëjmë çdo përpjekje për të ofruar brenda periudhave të cekura më sipër. Sidoqoftë, gjatë shitjes dhe ditëve të pikut të sezonave, ju lutemi të lejoni pak më shumë kohë për ofrimin tuaj.

Ne ofrojmë KTHIMET FALAS DHE SHKEMBIME vetëm për Mbretërinë e Bashkuar dhe Evropën *! Thjesht, përdorni afishet e kthimit të parave të paguara të bashkangjitura në parcelën tuaj. Ri-përfundoni artikujt tuaj dhe kutinë e dhuratave në mënyrë të sigurt, vendosni etiketin e kthimit në mënyrë të qartë në pjesën e jashtme të parcelës suaj të kthimit, pastaj hiqni atë në zyrën tuaj postare lokale, duke ruajtur dëshminë tuaj të postës dhe postoni përsëri tek ne pa pagesë. Ju lutem vini re, ne nuk mund të ofrojmë kompensim nëse ne nuk e pranojmë artikullin pa prova të dërgimit. Pazar nga vende të tjera në botë? Ju lutem Kliko ketu per Kushtet e Pergjithshme>

Përshtypjet e blerësve

Nuk ka komente ende Shkruani një përmbledhje

Artikulli i shtuar në karrocë

Vazhdo Blerje Shiko Shporta juaj